“Naudas diena” 31.10.2023.

Arī šajā mācību gadā bankas SWEDBANK komanda skolām piedāvāja piedalīties tiešsaistes pasākumā “Naudas diena”.

“Naudas dienā” 31. oktobrī  piedalījās mūsu skolas 6. klases skolēni ar klases audzinātāju Maritanu Gorinu. Kopā ar  “Swedbank” ekspertiem skolēni guva izpratni, kas ir budžets un tā plānošana, kā pelnīt naudu un kā to gudri tērēt. Pēc tam skolēni patstāvīgi pētīja budžeta ienākumu un izdevumu pozīcijas – kas ir budžets, kāpēc vispār kāds to plāno, kā ienākumi un izdevumi kopā veido skolēna, ģimenes vai skolas budžetu un ko darīt, kad naudas pietrūkst vai veidojas pārpalikums. Pasākuma laikā skolēni kopā ar skolotāju izveidoja klases ekskursijai nepieciešamo budžetu.

Visu aktivitāšu noslēgumā skolēniem bija iespēja noskatīties latviešu popgrupas “Citi Zēni” koncertu.

Pirms uzsākt “Naudas diena” aktivitātes un uzdevumu pildīšanu, skolēni vienojās domā – galvenais nav vinnēt, bet gan labi un lietderīgi pavadīt laiku. Tas visnotaļ mums izdevās!

Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola