J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolas rudens vizuālās mākslas darbu izstāde

“RUDENS ATSKAŅAS”

    Uzsākot mācības pēc rudens brīvlaika 4. – 9.klašu aktīvākie un radošākie skolēni piedalijās J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolas rudens izstādē “RUDENS ATSKAŅAS.”

   Izstādes mērķis ir popularizēt skolēnu radošo darbību, attīstīt smalkjūtību un ieaudzināt mīlestību pret mākslu un radošo procesu kopumā. Nedēļas garumā skolēni aizrautīgi centās būt kreatīvākie, radošāki un motivētāki, lai pēc tam atklātu savu mazo talantu plašākai skolas publikai. Skolēniem bija prieks darboties radošajā gaisotnē. Darbos varēja izmantot puntuālisma stilu un guāša krāsu tehniku, iedvesmu gūstot no slavena franču mākslinieka Kloda Monē un viņa darba “Saullēkts.Impresija (1872).”

Labākie skolēnu darbiņi tika izvietoti stendos skolas 3 stāvā.

Esiet laipni aicināti izstādi apmeklēt. Izstāde būs apskatāma līdz 17.11.23.

Dažas foto var redzēt galerijā.

Informāciju sagatavoja;

Vizuālās mākslas skolotāja

Natālija Mihailova

Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola