STOCKHOLM SCHOOL OF ECONOMICS IN RIGA (SSE Riga)

 04.12.23., plkst.15:00 tiešsaistes Zoomā tikās pedagogi karjeras konsultanti  no visas Latvijas kopā ar Rīgas Ekonomikas augstskolas pārstāvjiem – STOCKHOLM SCHOOL OF ECONOMICS IN RIGA (SSE Riga) vebināra pirmajā daļā apskatijām uzņēmējdarbības un ekonomikas nozari, profesiju pieprasījumu šodien un nākotnē, nepieciešamās prasmes nozares speciālistiem, aktualitātes, ieskaitot automatizācijas un robotizācijas ietekmi uz nozares attīstību. Vebināru vadīja Rihards Garanča, SSE Riga absolventa, tagad lektora un tālākizglītības nodaļas vadītājs., kurš ieteica nepārtrauki mācīties, jo tikai tā var iegūt panākumus mūsdienu mainīgajā pasaulē.

   Otrajā daļā mums pastāstija par SSE Rigas bakalaura studijām ekonomikā un studentu karjeras attīstības programmām kopumā informēja SSE Riga bakalaura programmas vadītāja Marina Troškova un studentu piesaistes koordinatore Ilona Maksimčika. Vebinārā varēja uzzināt arī par SSE Riga piedāvājumiem skolēniem un pedagogiem šajā mācību gadā.STOCKHOLM SCHOOL OF ECONOMICS IN RIGA (SSE Riga) ir pasaulē atzīta izglītības iestāde un tā atrodas 17.vietā pasaules augstāko izglītības iestāžu reitingā.

Informāciju sagatavoja;
pedagogs karjeras kosultants
Natālija Mihailova
Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Skolas soma
Copyright © 2024 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola