Projekta nedēļa

O5.02.24.- 09.02.24. J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā norisa projektu nedēļa “Mana dažādā – vienīgā Latvija”.   6.A klases skolēni ar skolotājām Maritanu Gorinu un Viktoriju Jeršovu strādāja pie tēmas: “Latviešu folkloras mantojums – tautasdziesmas”, skolēni guva zināšanas par latviešu tautasdziesmu pārmantošanas tradīcijām, meklēja un mācījās latviešu tautasdziesmas par savu dzimteni – Latviju. Ar skolotāju atbalstu skolēni iemācījās un izveidoja video prezentāciju, kurā skolēni ierunāja tautasdziesmas par   skaisto Latvijas dabu, kultūru, simboliem – prezentāciju  “atdzīvināja” attēli. Kā arī skolēni izgrieza no veciem žurnāliem, dažādu formu cilvēku siluetus un veidoja Latvijas  kontūras kolāžu, papildinot ar saviem zīmējumiem un tautasdziesmu vārdiem.

08.02.24. 6.A klases skolēni kopā ar skolotājām: Maritanu Gorinu,  Viktoriju Jeršovu un Violetu Trušķinu devās apmeklēt Medumu muzeju, lai iepazīstinātar Medumu vēsturi, un parādītu, ka arī pirms kara Medumi bijis attīstīts stūrītis Latvijā.

Skolotājas M.Gorina un V.Jeršova  saka 6.A klases skolēniem,

lielu paldies par kopīgi paveikto darbu!

 

Copyright © 2024 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola