Fotoizstāde “Krāsas skolā”

Krāsas mūsu dzīvē ir visapkārt. Tās raksturo mūsu ikdienu, ko mēs redzam, ko velkam mugurā, ko ēdam, ko izbaudām. Vai esat aizdomājušies par krāsu ietekmi uz savu pašsajūtu, veselību, veiksmēm un neveiksmēm? Kāda krāsa mūs var ietekmēt pozitīvi, likt justies labi, gūt enerģiju un spēku, bet kādu citu cilvēku tā pati krāsa var ietekmēt negatīvi – radīt nepatīkamas emocijas, pat negatīvi iedarboties uz cilvēka psihi un fizisko stāvokli. Dziļi zemapziņā spējam izvēlēties to, kas mums konkrētā brīdī visvairāk nepieciešams.

Fotomākslas pulciņa skolēni pētīja krāsu nozīmes un meklēja katras krāsas toni skolas telpās. Par pētījuma rezultātiem skolēni aicina iepazīties fotoizstādē “Krāsas skolā” 2.stāva foajē.

Informāciju apkopoja

fotomākslas pulciņa skolotāja T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola