„ZIEDU PARADĪZE”

  1. – 9.KLAŠU SKOLENU VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU IZSTĀDE KĀ VELTĪJUMS STARPTAUTISKAI SIEVIEŠU DIENAI – 8.MARTAM

    J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā  vizuālās mākslas stundu ietvaros 8. – 9.klašu skolēni veidoja vizuālās mākslas darbus ka veltījumu starptautiskai sieviešu dienai – 8.martam. Skolēni iedvesmojās no dažādiem avotiem – tulpēm uz saviem galdiem, skaistām ziedu kompozīcijām interneta plašajā pasaulē,  ziediem no vecajiem kalendāriem, žurnāliem utml.

    Skolēni darba procesā bija ļoti ieinteresēti, strādāja ar labpatiku un izjuta pozitīvas, svētku – pacilātās emocijas. Gaisotne klase bija brīva, pozitīva, harmoniska un gaišām izjūtām pilna. Skolēni strādāja brīvi, nepiespiesti un tajā pašā laikā aktīvi koncentrējās darbam

  Labākie skolēni darbiņi tika izvēlēti uz skolas izstādi un ievietoti uz stendiem. Foto no iekārtotās izstādes varat redzēt galerijā zemāk. Liels paldies radošākajiem un pacietīgākiem skolēniem.

 Paldies par to, ka Jūs spējat sniegt pozitīvas emocijas citiem un esat dāsni savā centībā.

Vizuālās mākslas skolotāja

Natālija Mihailova

Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Skolas soma
Copyright © 2024 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola