“Mana dažādā – vienīgā Latvija”, ESAM STIPRI.

10.novembrī mūsu skolā pilsoniskās nedēļas “Mana dažādā – vienīgā Latvija” ietvaros tika organizēts pasākums sākumskolas klasēm “Esam stipri”. Šajā pasākumā  skolēniem stāstīts par Lāpu gājiena nozīmi, par uguns gaismas nozīmi, par atceres dienas nozīmi. Šis pasākums rīkots lai skolēni jau no sākumskolas klasēm varētu just pilsonisko līdzdalību, just piederību savai valstij.

Lai skolēni varētu piedalīties Lāpu gājienā apkārt Latvijai, viņi izveidoja savas lāpas un sasildīja ar uguns siltumu un gaismu savu valsti, izveidojot uz skolas sienas Latvijas valsts kontūras. Pašā augšā var redzēt Latvijas sirdi – galvaspilsētu Rīgu. Latgalē, Daugavpilī dzīvojam mēs paši – labsirdīgi, atsaucīgi un stipri latvieši!

Paldies 1.- 3.klašu audzinātājām par palīdzību un atbalstu šajā pasākumā.