Animācijas filma Skolas Somas ietvaros “SIRDS LIKUMS”

Filmas režisore Roze Stiebra. Filma tapa 2024.gadā.

J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā 25.aprīlī skolas aktu zālē no plkst. 11:25 -13:30 visas skolas skolēniem no 1.- 9.klasei bija iespēja izbaudīt lielisku, spilgtu un gaišām jūtām pilnu animācijas filmu “Sirds likums.”

”Kādā tālā karaļvalstī dzīvoja Karalis un Princese. Dzīve ritēja rāmi un paredzami, pavalstnieki gatavojās karaļmeitas kāzām. Kādu nakti Princese pils dārzā sastapa Svešinieku, kurš viņu apveltīja ar neparastu dāvanu, un no šī brīža viss sagriezās kājām gaisā. Krāšņajā pasakā par drosmi un mīlestību. Princese aizbēg no mājām, viņas līgavaini Princi un draugu Kaķi gaida izaicinoši piedzīvojumi, guvernante Gaigala mēģina vest pie prāta satraukto Karali, un visiem jāuzmanās no varaskārajiem Vilkiem…”

1.a klases audzinātāja V.Jeršova raksta: ”Skolēniem bija iespēja noskatīties krāsainu pasaku par mīlestību un drosmi “Sirds likums”. Filma, pēc pašas autores teiktā ir tik koša, ka gribas uzlikt saulesbrilles. Skolēniem dažreiz filmas laikā bija garlaicīgi, no nesaprata filmas saturu, likās varbūt arī vietām mazliet par smagu!

Skolēniem pēc pasākuma palika daudz pārdomu par filmu, daudzi aizdomājās par filmas animācijām, saturu. “

Paldies visiem dalībniekiem par ieinteresētību un labu noskaņojumu! Esmu pārliecināta, ka filma visiem patika.

Foto-momentus var redzēt galerijā zemāk.

Informāciju sagatavoja:

Skolas Somas koordinatore

Natālija Mihailova

Copyright © 2024 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola