“Mana dažādā – vienīgā Latvija”, LĀČPLĒŠA ORDENIS.

Šogad 7.novembrī, pirms Lāčplēša dienas svinībām, 1.-3.klases skolēni pilsoniskās nedēļas “Mana dažādā – vienīgā Latvija” ietvaros piedalījās skolas aktivitātē “Lāčplēša ordenis”, kuru vadīja skolotāja Ilga Rižakova. Sākumā skolēni uzzināja Lāčplēša  ordeņa vēsturi un kādos gadījumos tas tika pasniegts, apskatījās kā ordenis izskatās un ko nozīmē katra tā detaļa.

Bērni daudz diskutēja par tēmu, kam viņu ģimenē varētu pasniegt Lāčplēša ordeni par drosmi un gara spēku. Tad katrs varēja izdomāt un izveidot, uzzīmēt savu Drosmes ordeni, kuru vēlāk varēja pasniegt savas ģimenes loceklim.

Lai mums ikkatram būtu blakus cilvēks, kuram varētu pasniegt Lāčplēša ordeni.