Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023 mūsu skolā

Pagājušajā nedēļā 1., 2. un 3. klašu skolēni iepazinās ar Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu kolekciju. Kopā ar bibliotekāri tika apspēlētas ainas no I. Samauskas grāmatas “Soliņš un miskaste”. Bērni novērtēja mākslinieces A. Bajāres-Babčukas grāmatas ilustrācijas. Bibliotekārās stundas nobeigumā skolēni ļāva vaļu fantāzijai – zīmējumos mazais un parastais soliņš kļuva par batutu, tiltu, raķeti, suņubūdu, futbola vārtiem u.c. 
 
 Lai piedalītos BJVŽ lasīšanas veicināšanas programmā, lieliem un maziem ir jāizlasa 5 grāmatas no kolekcijas un jāsniedz par tām savs vērtējums, par to iegūstot balviņu. 
 Bibliotekāre aicina ikvienu interesentu piedalīties tik iespaidīgā akcijā – šīs grāmatas lasa visā Latvijā! 
 Vairāk informācijas vaicā bibliotekārei vai lasi šeit: https://lasamkoks.lv/pieaugusie/lat/bernu_un_jauniesu_zurija/ 
Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola