Skolas Somas pasākums “Cilvēks, koks, kultūrvērtība”

    2023.gada 19.oktobrī J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā notika plašs un neticami jaudīgs pasākums, kurā piedalijās 4. – 9.klašu skolēni. Pasākums sastāvēja no divām lielām daļām  – pirmā daļa iekļāva sevī prezentāciju, kurā skolēni uzzināja daudz jaunas, interesantas informācijas par kokiem, to formām un koka izmantošanas iespējām gan būvniecībā, gan vienkāršajā dzīvē atrodoties elementāri pie dabas un budot to., otrā daļa bija praktiska, kurā skolēni varēja iejusties koka apstrādes meistaru lomās un galdnieku lomās. Varēja just dzīvīgumu un iedvesmas garu visās skolas telpās. Kā arī neticami forši bija redzēt visus koka apstrādes materiālus dzīvajā un novērot skolēnu izbrīna pilnas acis. Patiesi negaidīts pārsteigums un fantastiska pieredze mums visiem.

Sirsnīgs paldies organizētājiem un pasniedzējiem.

Bildes var apskatīt galerijā.

Skolas Somas koordinatore
Natālija Mihailova
Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola