Krāsainās paletes noslēpumi

No 06.04.2023 J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā norisinājās I kārtas konkurss ar nosaukumu “Krāsainās paletes noslēpumi” šajā konkursā varēja pieņemt dalību skolēni no 1. –  9.klasei mūsu skolas ietvaros. Viss aktīvākā bija 3.a klase un klases audzinātāja Alla Kazačonoka. Aktīvi pieņēma dalību arī skolēni no 5.a klases un 9.b klases. Īpašs paldies 4.a klases skolniecei Karolīnai Kirilovai:)

Konkursa mērķis; Izkopt skolēna mākslinieciskās spējas un radošās darbības prasmes.

I.kārtas līderi ir:

1.vietas diploms – 9.b klases skolniecei Viktorijai Kapustinai,

2.vietas diploms – 5.a klases skolniecei Adriānai Aļševskai,

3.vietas diploms – 3.a klases skolniecei Elizabetei

Pateicības par radošākajiem darbiem konkursā “Krāsainās paletes noslēpumi”;

3.a klases skolēnam Vladislavam Morozovam,

3.a klases skolniecei Viktorijai Ivanovai,

3.a klases skolniecei Elizavetai Gavrilovai,

3.a klases skolēnam Rihardam Reinicānam,

3.a klases skolniecei Arnelai Grahoļskai,

3.a klases skolēnam Timuram Vakaļukam,

3.a klases skolniecei Laurai Bobiļovai,

3.a klases skolniekam Aleksandram Šņikerisam,

3.a klases skolniecei Lilianai Krasiļenko.

Konkursa II kārta notiks Daugavpils valstspilsētā Latgales Centrālās bibliotēkas Jaunbūves filiāles telpās jau aprīļa beigās. Uz konkursa otro kārtu tika izvirzītas 1, 2.vietas ieguvējas. Cerēsim uz augstu mūsu darbu novērtējumu un labiem rezultātiem, jo meitenes patiesi centās visa gada garumā.

Paldies visiem dalībniekiem par sadarbību, kreativitāti, darbu dzīvīgumu un radošo dzirksti! Patiesa iedvesma jūsu darbos ir jūtama.

Labakos skolēnu darbiņus var apskatīt galerijā.

Informāciju sagatavoja;

vizualās mākslas skolotāja