“ZIEMAS NOSKAŅĀS” – 23.decembra Ziemassvētku pasākumi skolā.

23.decembris – pēdējā mācību diena aizejošajā 2022.gadā…. Gan patīkami, gan arī skumīgi!

Šajā dienā skolas aktu zālē pie skaistās egles sākumskolas skolēni skandēja dzejoļus un kopīgi ar klasi dziedāja dziesmas. Katra klase dziedāja savu sagatavotu dziesmu, bet vēlāk Ziemassvētku vilcieniņš aizveda visus ciemos pie skolas parlamenta kolektīva. Kur parlamenta meitenes parādīja sagatavotu deju – flešmobu. Pasākums beidzās ar kustību  dziesmu “Pikošanās prieks”. Ar smaidu un degsmi acīs mēs varējām apsveikt sev tuvus un mīļus cilvēkus, skolotājus, skolēnus un skolas darbiniekus gaidāmajos svētkos.

Īpaši čakli un aktīvi Ziemassvētku pasākumam bija gatavojušies pamatskolas klašu skolēni.  Viņi paši izvēlējās savu repertuāru un to rūpīgi sagatavoja.  Daži iemācījās dejas, citi uzstājās kā populārās mūziķu grupas, bija pat teātra izrāde. Gaisā virmoja īsta svētku brīnumu noskaņa. Arī šai eglītei skolas parlaments bija sagatavojis un skaisti nodejoja savu deju. Pasākuma beigās visi klašu kolektīvi tika apsveikti dažādās nominācijās un saņēma nelielas saldās balvas. Kā arī tika saņemta skatītāju simpātiju balva – “Zelta vītne”.

Paldies klases audzinātājām par atbalstu un skolēnu aktīvu iesaistīšanu pasākuma sagatavošanā un norisē.

Gribas novēlēt visiem Gaišus, sirsnīgus un priecīgus svētkus!

Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola