Pateicības par piedalīšanos projektā “Baltu literatūras nedēļa”

Ziemassvētki ir dāvanu laiks un tieši šajā laikā J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskola saņēma pateicības un dāvanas par piedalīšanos projektā „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa”, kurš norisinājās septembrī.

Projekta mērķis – stiprināt skolēnu motivāciju lasīt, aicinot iepazīt radniecīgu tautu – lietuviešu un latviešu – valodu, literatūru, kultūru, vēsturi, kā arī aicinot nodibināt un paturēt Lietuvas un Latvijas skolu savstarpējos sakarus.

Skolas bibliotēkas krājums papildinājās ar lietuviešu rakstnieku jaunajām grāmatām latviešu valodā: M.Vaicenavičiene „Kas ir upe?”, M. Marcinkevičs „Akmentiņš” un Latvijas un Lietuvas tūrisma maršrutu brošūra „Baltu ceļš”.

Paldies projekta organizatoriem, partneriem un atbalstītājiem par fantastiskām dāvanām!

 

Projekta organizatori: Jonavas rajona Žeimju skola-daudzfunkciju centrs, Vītauta Dižā universitāte

Projekta partneri: Latvijas Republikas vēstniecība Lietuvā, Lietuvas Republikas vēstniecība Latvijā, Jonavas rajona pašvaldība , Šauļu Tūrisma informācijas centrs, projekts “Baltu ceļš”

Projekta atbalstītāji: Kafijas Draugs, RTTAX, Save24

Informāciju sagatavoja

bibliotekāre T. Jevstafjeva-Aksjuta,

Copyright © 2024 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola