Radošo darbu konkursa “Ziemassvētki ledus pilī” rezultāti

Decembrī J.Raiņa Daugavpils 6. pamatskolā norisinājās skolēnu radošo darbu konkurss “Ziemassvētki ledus pilī”. Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu iztēli un radošas iemaņas, prasmi radošā darbā atklāt savu iztēli, vienot un stiprināt ģimeni. Skolēni tika rosināti kopā ar vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām, uztaisīt eglītes rotājumu, kurš atbilst konkursa tematikai „ Ziemassvētki ledus pilī” baltā un sudraba krāsā. Šajā pasākumā bija svarīgi runāt vienam ar otru, darboties kopā un jauki pavadīt laiku.

Pavisam tika iesniegti 18 darbi. Saskaņā ar konkursa nolikumu, labāko darbu skolēni saņēma dāvanas un visi dalībnieki saņēma pateicības rakstus un saldo veicināšanas balvu.

Labāko darbu autori ir:

I vieta – Liliana Krasilenko 3.a, Ļika Karņicka 5.a

II vieta – Vjačeslavs Semjonovs 4.a, Dmitrijs Semjonovs 2.a, Deniss Ruļevičs 1.a, Ritvars Perehrestjuks 1.a, Ilana Dukčinska 4.a, Nadežda Semjonova 2.a

III vieta – Alisa Poliščuka 4.a, Artjoms Lukša 3.a

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un viņu ģimenēm par sadarbību un atbalstu!

Informāciju sagatavoja A.Kazačonoka un T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola