LATGALES REĢIONA VĒRIENĪGĀKAIS “JAUNIEŠU FORUMS” ar īpašiem cilvēkiem, īpašu uzdevumu un īpašu atmosfēru

  2022.gada 22.novembrī novada kultūras centrā “Vārpa”, Dobeles ielā 30 notika vērienīgākais jauniešu kopā pulks ar nosaukumu “Jauniešu forums”. Forumā piedalījās skolēni no 13.gadiem. Kopumā bija 200 skolēnu, un tas bija lielākais jauniešu pasākums Latgalē. Skolēnu grupas pavadīja skolu skolēnu pašpārvalžu koordinatori un pedagogi. Daugavpils Valstpilsētā pēc pēdējiem datiem darbojas 13 pašpārvaldes J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolas pašpārvalde ir viena no tām. Pasākuma organizatori, dalībnieki un vadītāji aicināja skolēnu parlamenta pārstāvjus būt aktīvākiem un inovatīvākiem, lai krasāk un daudzkrāsaināk attīstītu savu dzimto pilsētu līdz ar to arī valsti kopumā, lai aktīvāk piedalītos dažādos pilsētas un valsts organizētajos pasākumos. Jo skaistāka uz pārmaiņām balstīta būs pilsēta, izglītība un paši skolēni, jo skaistāka un iedvesmojošāka būs mūsu visu nākotne. Daugavpils pilsētas priekssēdētājs Andrejs Elksniņš aicināja ikkatru pašpārvaldes dalībnieku būt drosmīgiem un griezties pie viņa pēc palīdzības un atbalsta. Sirsnīgs paldies Daugavpils Valstpilsētas mēram par sirsnību, atklātām, patiesām sarunām, ieteikumiem un vienkārši cilvēcību un sirds siltumu.

    Pasākumā īpašu vietu ieņēma daudzas īpašas un nozīmīgas personības pilsētā un valstī, piemēram, pasākumu ciklā “TIKŠANĀS AR EKSPERTU” ietvaros rīkoja tikšanos, kuras viesi bija;

Randa Ķeņģe – Izglītības un zinātnes ministrija Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā,

Renāte Mencendorfa – IZM Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta projektu koordinatore,

Nils Mosejonoks – Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Jaunatnes politikas atbalsta departamenta direktors,

Liene Valdmane – Eiropas Kustība Latvijā ģenerāldirektore, Inese Taurina- DELNA – Sabiedrība par atklātību direktore,

  Sirsnīgs paldies par iespēju būt kopā ar jums visiem. Jūs esiet mūsu iedvesma, virzība un arī korekcija pareizajās sliedēs. Paldies deju grupai “Paradīze” par fantastisko deju priekšnesumu, iedvesmu, ritmu un degsmi. Paldies, Oskaram Zuģidskim par omulību, lielisku organizāciju, mierpilnu atmosfēru un garšīgām pusdienām.

Mūsu foto atskaites no pasākuma varat redzēt zemāk galerijā

 

Informāciju sagatavoja;

Skolēnu parlamenta koordinatore

Natālija Mihailova

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola