Pateicība par pedalīšanos projektā “Baltu literatūras nedēļa”

 

Tieši pirms Ziemassvētkiem J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskola saņēma pateicību un dāvanas par piedalīšanos projektā “Baltu literatūras nedēļa” , kurš norisinājās septembrī. Skolas bibliotēkas krājums papildinājās ar lietuviešu rakstnieku septiņām jaunām grāmatām gan latviešu, gan lietuviešu valodā. Skolas spēļu bibliotēka arī tika pie jaunas spēles – mācīsimies lietuviešu vārdus, saliekot kopā attēlus. Skola ir saņēmusi īpašu patiecības rakstu, kuru ir parakstījis Lietuvas republikas vēstnieks Latvijā Valdas Lastauskas. 

Paldies projekta organizatoriem, partneriem un atbalstītājiem par fantastiskām dāvanām!

Projekta organizatori: Jonavas rajona Žeimju skola-daudzfunkciju centrs, Jonavas rajona skolu bibliotēku metodiskais pulciņš.

Projekta partneri: Vītauta Dižā universitāte, Latvijas Republikas vēstniecība Lietuvā,

Lietuvas Republikas vēstniecība Latvijā, Jonavas rajona pašvaldība, Latvijas Nacionālais kino centrs, Lietuvas kino centrs.

Projekta atbalstītāji: „Kafijas Draugs”, „RT TAX”, „Baltic Logistic Solutions”, „Power Sport” , „Save24”.

Informāciju sagatavoja bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola