Mākslas un zinātnes krustpunkti – Laboratorium pasākums

2021.gada 17. decembrī J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskolā, 4.a klases skolēniem notika aizraujoša stunda dabaszinībās, iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros. Nodarbība notika Zoom platformā.

Stundas tēma – Mākslas un zinātnes krustpunkti. Skolēni uzzināja kā mūsdienu zinātne palīdz veidot filmas specefektus. Pastāstīja un demonstrēja specefektus, kas tika pielietoti filmā “Dvēseļu putenis”. Skolēni uzzināja kā gatavo mākslīgās asinis un speciālus degošus šķidrumus. Skolēniem parādīja kā veidot grimu ar asiņainām rētām. To visu aizraujošā veidā varēja uzzināt skolēni atraktīvajā dabaszinības stundā. Skolēni bija sajūsmā, ar interesi ievēroja eksperimentus un atbildēja uz jautājumiem.

Laboratorium.lv piedāvātas aktivitātes aizrāva un paplašināja skolēnu redzesloku, kā arī ļāva uztvert zinātni pavisam citādi.

Informāciju sagatavoja skolotāja Jeļena Giņko

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola