Vizuālās mākslas un angļu valodas (CLIL) nodarbības: “Galactic Fantazy”

Skolā jau vairākus gadus izglītojamiem ir iespēja uzlabot savas angļu valodas prasmes, pilnveidojot vizuālās mākslas tehniku. 
Šogad CLIL nodarbībās skolēniem bija mazliet neparasta, pat kosmiska tēma. KOsmosa izzināšana ir kaut kas interesants un neparasts. Tēma, kura, no vienas puses, visiem ir tuva, no otras puses, pavisam nezināma un noslēpumaina.
Šī darba galvenais mērķis bija radīt skolēnos iespēju apmeklēt citu pasauli, pat radīt to savām rokām, pieskarties kaut kam neparastam, grūti sasniedzamam.
Skolēni šo tēmu atklāja ļoti radoši .Darbi veidoti jauktā tehnikā grafika apvienojumā ar krāsu tehniku. Ar krāsu palīdzību skolēni atklāja savas emocijas un garīgo noskaņojumu, parādīja savu iekšējo pasauli, savu sapņu galaktiku.
Radošos darbus var apskatīt pielikumā.

https://padlet.com/olgagazetdinova64/aenpbjk79e21kzff

Informāciju sagatavoja:
vizuālās mākslas un angļu valodas skolotājas
N.Mihailova, O.Gazetdinova

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola