Konkursa “Eglītes rotājumi” rezultāti

Decembrī J.Raiņa Daugavpils 6. pamatskolā norisinājās skolēnu un pirmsskolas izglītības audzēkņu radošo darbu konkurss “Eglītes rotājumi”. Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu iztēli un radošas iemaņas, prasmi radošā darbā atklāt savu iztēli, vienot un stiprināt ģimeni. Skolēni tika rosināti kopā ar vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām, uztaisīt eglītes rotājumu, kurš atbilst konkursa tematikai „ZIEDOŠIE ZIEMASSVĒTKI” gaiši zilā, baltā un sudraba krāsā. Šajā pasākumā bija svarīgi runāt vienam ar otru, darboties kopā un jauki pavadīt laiku.

Pavisam tika iesniegti 23 darbi. Saskaņā ar konkursa nolikumu pieci labāko darbu skolēni saņēma dāvanas un visi dalībnieki saņēma pateicības rakstus un saldo veicināšanas balvu.

Labāko darbu autori ir:

I vieta – Liliana Krasilenko 2.a klase

II vieta – Darina Parfjonova 8.a klase

III vieta – Ļika Karņicka 4.a klase

IV vieta – Viktorija kapustina 8.b klase

V vieta – Jūlija Voroņina 1.a klase

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un viņu ģimenēm par sadarbību un atbalstu!

Informāciju sagatavoja A.Kazačonoka un T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola