Tēva diena 2021.

10. septembrī J. Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā notika Tēva dienas pasākums. Sporta aktivitātes organizēja skolas sporta skolotāji Tatjana Bondare un Nikolajs Grigorjevs.

Komandas – tēvs+bērns – piedalījās dažādās stacijās, soļoja ar sasietām kājām, salocīja no papīra lidmašīnas un pārbaudīja, kura  lidmašīna aizlidos tālāk, spēlēja boulingu un golfu, meta bumbas basketbola grozā un mēģināja gūt vārtus futbolā. Sporta pasākumā valdīja sacīkšu gars un, protams, visus dalībniekus sagaidīja diplomi!

Paldies 9.a klases skolēniem Vladislavam Orlovskim, Antonam Znotiņam un Savelijam Petrovam par palīdzību staciju organizēšanā.

Paldies tētiem par izbrīvēto laiku, kopā būšanu un pozitīvajām emocijām! Paldies arī tiem tētiem, kas domās un sirdī bija kopā ar mums!

Uz tikšanos nākamgad!

Informāciju sagatavoja skolotāja Jeļena Giņko