Mārtiņa Brauna rokopera „Mauglis”

    J. Raiņa Daugavpils 6.pamatskolas 4.a un 7.a klašu skolēniem 2022. gada maijā iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja apskatīties rokoperu “Mauglis” .

    Rokopera “Mauglis” ir pēdējo gadu vērienīgākais un krāšņākais muzikālais iestudējums bērniem un jauniešiem. Tajā piedalās aktieri un dziedātāji Igors Siliņš, Kārlis Tols, Aija Dzērve, Juris Vizbulis, Edgars Lipors, Elīna Bojarkina un citi.

    Rokoperas „Mauglis” videoierakstu uz ekrāna noskatījās klasē, daži skolēni arī individuāli mājās. Pēc rokoperas stundas laikā izvērtēja, kas patika, kas mazāk. Skolēni novērtēja arī komandas ieguldīto milzīgo darbu. 4. klases skolēnus uzrunājušas rokoperas košās krāsas un tērpi.


Informāciju sagatavoja

Skolotāja Jeļena Giņko

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola