Smilšu kino

    Maijā J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskolas 1. – 4. klašu skolēniem notika radoša un izzinoša mākslas nodarbība programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros, kuras laikā varēja darboties un izgatavot smilšu aplikācijas tehnikā glezniņas ar attēliem „Latvija”.

    Nodarbība notika divās daļās, pirmajā daļā skolēni video ierakstā vēroja smilšu kino mākslinieces stāstījumu par smilšu animācijas tehniku, pēc tam skolēni uzmanīgi noskatījās, kā izpildīt praktisku darbiņu – aplikācijas krāsošanu ar krāsainām smiltīm, kuras pirms tam tika piegādātas uz skolu. Skatoties video, bērni iepazīstas ar krāsošanas instrukciju, lai darbiņu izdotos un darbošanās pašiem sagādātu prieku.

    Skolēniem izdevās ļoti skaisti Latvijas zīmējumi. Bērni darbojās ar lielu aizrautību un interesi ka arī ieguva pozitīvas emocijas un prieku.

Informāciju sagatavoja

Skolotāja Jeļena Giņko

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola