Koncertlekcija- Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.

skolas soma

Marta beigās iniciatīvas ‘’Latvijas skolas somas’’ ietvaros, J. Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas 9.a un 12.a klases skolēniem bija iespēja piedalīties lieliskā koncertlekcijā – ‘’Mūsu Maestro Raimonds Pauls’’.

Par godu Maestro 85 gadu jubilejai pazīstamie un spilgtie jaunās paaudzes mūziķi- dziedātāja Rūta Dūduma Ķirse un komponists Jānis Ķirsis, ir sarūpējuši audio-vizuālu koncertlekciju “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.” Tas ir muzikāls stāsts par Raimonda Paula daiļradi – laikmetu, kurā viņš mācījies, strādājis , kā arī par Maestro šodienas muzikālajām gaitām.

Pateicoties šai lekcijai skolēni vairāk iepazina Raimonda Paula muzikālo daiļradi. Pēc koncertlekcijas skolēniem bija izveidota jautājumu viktorīna par Maestro Raimondu Paulu, kurā skolēni uzzināja daudz jaunu un iepriekš nezināmu faktu.

play-sharp-fill

Informāciju sagatavoja Jeļena Giņko