Paliec sveika, ābece!

          14.februārī mūsu skolas 1.klases skolēni Ābeces svētkos saņēma nopietnu dokumentu – lasītpratēja apliecību. Pirmklasnieki godam tika galā ar dažādiem pārbaudījumiem, ko bija izdomājis sniegavīrs Olafs. Viņi ne tikai atpazina burtus, paši lasīja un atminēja mīklas, bet veiksmīgi un drosmīgi izpildīja pašu grūtāko uzdevumu. Nosaukt burtu vajadzēja ar aizsietām acīm, tikai aptaustot to, bet visi drosminieki šo uzdevumu  izpildīja ļoti ātri.

           Viesos ar sveicieniem un muzikālu priekšnesumu pie jaunajiem lasītpratējiem bija ieradušies otrās klases skolēni. Savukārt skolas un Pārdaugavas  bibliotekāres aicināja doties aizraujošos un izzinošos piedzīvojumos, kas paslēpušies grāmatu lappusēs.

           Paldies skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem Anželikai Morozovai un Vladislavam Orlovskim par atsaucību pasākuma sagatavošanā un vadīšanā, bet Aleksandrai Naglei par fotogrāfijām!

 

Informāciju sagatavoja

Iveta Vasitova,

latviešu valodas un literatūras skolotāja

Aleksandra Nagle (6.b klase)

Tatjana Jevstafjeva-Aksjuta,

skolas bibliotekāre

Copyright © 2021 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola