Karatē Vasara 2021

Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” aicina bērnus un pieaugušos uz karatē nodarbībām!

No Karatē Akadēmijas „LFSKA” prezidenta Andreja Komara (7. dans) vārdiem:

„Mūsdienu karatē, kas balstās uz tradicionālām austrumu cīņas vērtībām, attīsta un nostiprina audzēkņos stipru un mērķtiecīgu raksturu, harmoniski attīsta fiziski un tuvina austrumu kultūras un filozofijas noslēpumainajai pasaulei. Sportiskais karatē sniedz iespēju pārbaudīt un attīstīt savu meistarību uz tatami, pārstāvot savu akadēmiju, pilsētu un valsti dažādu līmeņu turnīros.

Gaidām visus uz karatē nodarbībām, kur ar starptautiski atzītu „melnās jostas” Meistaru palīdzību, Jūs iepazīsiet interesanto un noslēpumaino karatē pasauli!”

Vasarā Karatē Akadēmijas „LFSKA” nodarbības grupās notiek Daugavpils Centra vidusskolas (Kandavas iela 17) pagalma sporta laukumā.

Visi uz Karatē!

Papildus informācija pa telefonu 29236618 un Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv.