Zemestrīču meistarklase

           Projektu nedēļas laikā 5.a klase devās mācību ekskursijā uz “Daugavpils inovāciju centru”, lai saprastu, kas ir zemestrīce. Komandu darba rezultātā vispirms tika uzbūvētas stipras, kārtīgas trīsstāvīgas mājas. Radīto ēku  izturību pārbaudīja ar īpašu ierīci, kas imitēja dažāda stipruma zemestrīci. Kā atzina skolēni, bija  interesanti vērot, kas notiek ar viņu uzbūvēto māju, cik ilgi tā spēj noturēties nesagruvusi. Pēc zemestrīces skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas balss spēku, kāpt augšā pa alpīnistu sienu, nokļūt  uz citas planētas vai pabūt ugunsdzēsēja lomā. Ieejot vienā ilūziju istabā, jebkurš varēja pārvērsties par milzi, bet citā – kļūt par punduri. Pozitīvu emociju gaisotnē klase par piemiņu nofotografējās kopā ar atdzīvojušos, rūcošu dinozauru, kas ir sastopams tikai pie inovāciju centra.

Informāciju un foto sagatavoja

Lilija Prusakova

5.a klases audzinātāja

Copyright © 2021 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola