Mazi “Rainīši” apmeklēja Raiņa māju Berķeneļos.

11.septembris ir īpaša diena mūsu skolai, jo mums ir tāds gods mācīties Jāņa Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā. Mēs lepojamies ar to un cenšamies mācīties ļoti labi.

Rainis ir latviešu dzejnieks, kura vārdā ir nosaukta mūsu pilsētas Daugavpils kreisā krasta skola. Līdz ar to, 13. septembrī 3.a klases skolēni, “mazi Rainīši” apmeklēja Raiņa māju Berķenelē. Ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar Raiņa bērnības laikiem, 19.gadsimta izglītības procesa īpatnībām un paši varēja izjust tā laika mācību procesa nianses, rakstot vēstules ar tinti.

Turpinot pētīt Jāņa Raiņa dzīves laiku, 15. septembrī klases stundā skolēni apmeklēja skolas muzejklasi. Tur izpētīja Jāņa Raiņa skolas laiku dokumentus, grāmatas un dažādus priekšmetus.

Rakstu sagatavoja: A.Treiklere

Copyright © 2024 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola