Sporta diena mūsu skolā.

13. septembrī 2023. gadā JĀŅA RAIŅA DAUGAVPILS 6.PAMATSKOLĀ noritēja “Sporta diena”, kura bija veltīta Tēva dienai (10.09.2023.).

Pasākumā piedalījās 1. – 9. klašu un vecāku komandas.

Visiem dalībnieku komandām bija nepieciešams iziet desmit uzdevumu “stacijas”, (fiziski aktīvi veicami uzdevumi), kurās noderēja gan spēks, gan precizitāte, gan loģiska domāšana.

Skolēniem un viņu vecākiem bija iespēja piedalīties stafetēs, pārbaudīt sevi dažādos sporta veidos.

Sporta dienas laikā tiesnešu lomā bija puse no 9.a klases skolēniem, pārējie devītklasnieki aktīvi piedalījās sporta aktivitātēs.

Stafetēs visas 10 komandas parādija sevi no labākās puses, veica  uzdevumus sadarbojoties un stratēģiski sadalot uzdevumus savā starpā, kas palīdzēja veiklāk iziet trasi.

Aktīvi sportojot, laiks pagāja ļoti ātri. Visi skolēni bija iesaistīti nodarbībās, kur katrs izjuta pozitīvas un fantastiskas emocijas, guva jaunu un enerģijas pilnu uzlādi ķermenim un dvēselei.

Prieks bija redzēt, ka arī klašu audzinātājas juta līdzi saviem skolēniem un uzmundrināja tos aktīvai darbībai.

Paldies visām komandām, kas ar aizrautību piedalījās un parādīja īstu komandas garu!

Īpašs paldies mūsu fantastiskajiem vecākiem par dalību stafetēs, par skolēnu un skolas atbalstu Sporta dienas pasakumā!

Lai Jums  un mums visiem laba veselība!