Konkurss ”Jingle Bells 2022 – Weather”

8.decembrī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā notika dzejas un prozas deklamēšanas konkurss angļu valodā sākumskolas skolēniem  ”Jingle Bells 2022 – Weather”. Mūsu skolas skolēni piedalījās ar diviem priekšnesumiem. Viktorija Ivanova 3.a klase un Milana Gasperoviča 4.a klase ar dzejoli “Weather” ieguva 2.vietu, Vjačeslavs Semjonovs 4.a klase ar dzejoli “Snowflake” ieguva 3.vietu. 

Skolēni jauki pavadīja laiku, jo uz pasākumu ieradās pats Santa Klauss, kurš uzmundrināja dalībniekus, dejoja ar viņiem jautras dejas un, protams, visi dalībnieki par pantiņa skaitīšanu saņēma dāvanas. 

Informāciju sagatavoja

angļu valodas skolotājas T.Jevstafjeva-Aksjuta un O.Gazetdinova

Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Nacionālā izglītības iespēju datubāze
Skolas soma
Copyright © 2024 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola