“Esi viens no mums!”

Latvijas patriotiskās nedēļas pasākumu ietvaros, 15.11. mūsu skolas  6.-9.klašu skolēni iepazinās ar Latvijas Zemessardzes būtību, tās darbību un īpatnībām. Skolēni noskatījās saistošu prezentāciju par Daugavpils Augšdaugavas 34.bataljonu.

Redzēto prezentācijā izskaidroja un papildināja vēstures skolotāja Jāņa Brieža interesantais stāstījums par Zemessardzi, Robežsardzi, par  šo sūro, bet atbildīgo dienestu. Vēlāk jautājumi pabira kā no pārpilnības raga: kā kļūt par zemessargu vai  robežsargu, kur un cik ilgi jāmācās, kādi uzņemšanas kritēriji.

 Cerams, ka pēc gadiem skolēni ar interesi  klausīsies un uzdos jautājumus kādam mūsu Dzimtenes aizstāvim – mūsu skolas absolventam, kurā dzirksteli par šo dienestu uzšķīla redzētais un dzirdētais.

Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola