Iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros tiešsaistes nodarbība “Rīgas pētnieks”

          J.Raiņa Daugavpils 6. pamatskolā 13. novembrī 8.-9. klašu skolēniem (Teams platforma) iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros notika tiešsaistes nodarbība “Rīgas pētnieks”, ko piedāvāja SIA “Prime Tour”.

          Katrs skolēns saņēma uzdevumus, kurus vajadzēja veikt divu stundu laikā, izmantojot savas zināšanas un IT tehnoloģijas. Skolēniem bija jāatrod dažādus aprakstītos objektus Vecrīgā un pēc tam jāatbild uz jautājumiem. Skolēnu atbildes tika nodotas pasākuma organizatoriem, kas izvertēja atbildes un skolēni sanēma diplomus.

8.a klases skolnieces Jelizaveta Antāne ieguva 1 vietu, Ariadna Trofimova- 2 vietu, Liza Kazaka- 2 vietu, Darina Parfjonova- 3 vietu.

9.a klases skolēns Vladislavs Orlovskis ieguva 1 vietu un 9.a klases audzinātāja Jeļena Giņko arī ieguva 1 vietu.

Paldies firmas ,Prime tour” darbiniekiem par interesantu pasākumu.

 

Informāciju sagatavoja skolotāja Jeļena Giņko

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola