“Latvijas skolas somas aktivitātes”

Virtuālās realitātes nodarbība “Mūzika un skaņa”

2021.gada 30. septembrī 5.a, 6.a, 7.a, 8.a, 8.b, 9.a klases apmeklēja nodarbības “Mūzika un skaņa”. Nodarbību laikā ar virtuālās realitātes bildēm skolēni mēģināja saprast mūziku un skaņu arī no fizikas skatu punkta, un kā cilvēks to uztver. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar Latvijas mūziķi, kurš ar tehnoloģiju palīdzību apvieno mūziku, virtuālo realitāti un Latvijas dabu. Skolēniem bija interesanti darboties ar jaunām tehnoloģijām (virtuālās realitātes brillēm) un veidot izpratni par tehnoloģiskām iespējām.

3.a un 4.a klases apmeklēja nodarbības “Es saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu”. Nodarbību laikā bērniem bija iespēja iepazīt mākslu, izmantojot tehnoloģiju iespējas. Leļļu un animācijas izrāde, ko skolēni skatījās virtuālajā realitātē, izmantojot 3D brilles, paplašināja zināšanas par mākslas pirmsākumiem un mākslinieka lomu, kā arī akcentēja nozīmīgas mākslas vērtības.

Pēc nodarbībam skolēni veica radošu darbu, izmantojot jaunās zināšanas un pieredzi.

Copyright © 2021 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola