Piedalies akcijā Zemes stunda!

         Simboliski izslēdzot apgaismojumu Sidnejā 2007. gadā, Zemes stunda ir kļuvusi par vienu no pasaules lielākajām vides akcijām. Šīs globālās vides akcijas mērķis ir pievērst uzmanību vides problēmām pasaulē. Zemes stunda jau 14 gadus iedvesmo indivīdus, uzņēmumus un organizācijas 190 valstīs un teritorijās rīkoties klimata pārmaiņu un dabas daudzveidības samazināšanās novēršanai.

       Šogad globālā vides akcija  Zemes stunda norisināsies  27. martā no plkst. 20.30 līdz plkst. 21.30 .  Atbalsti akciju arī tu, tās laikā izslēdzot vai iespējami maksimāli samazinot ārējo apgaismojumu. Tu vari pieslēgties plkst. 20.30 īpaši Zemes stundas vakaram rīkotajam koncertam, kurā uzstāsies latviešu etnomūzikas grupa Tautumeitas. Koncerta klausītājus uzrunās TV žurnāliste, Pasaules Dabas Fonda vēstniece Kristīne Garklāva.                                                                                                                                                 

Koncerts būs skatāms šeit  https://www.facebook.com/events/744934326138046   

Copyright © 2021 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola