Tikšanās ar Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma pārstāvi

2023.gada 11. decembrī J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolā viesojās pedagogs karjeras konsultants Sergejs Bogatkevičs, kurš sniedza 9.a klases skolēniem informāciju par studiju iespējam Daugavpils Tehnoloģiju un Tūrisma tehnikumā. Skolēniem tika pastāstīts par iestāšanās prasībām tehnikumā, ka arī par visām iespējamām mācību programmām, kuras var apgūt Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā. Mācību programmas ir ļoti dažādas un gandrīz katrs var atrast kaut ko sev tuvu un sirdij tīkamu. Studiju laikā ir iespējams apmeklēt dažādus interešu izglītības pulciņus, iepazīt jaunus draugus, paplašināt redzesloku, un pat piedalīties starptautiskajos Erasmus projektos. Mācības notiek jaunās, renovētās un mūsdienīgās telpās, kas sniedz iespēju studēt ar komfortu – skaistā, estētiskā vidē.

Liels paldies Daugavpils Tehnologiju un tūrisma tehnikuma pedagogam karjeras konsultantam Sergejam Bogatkevičam par lietderīgu informāciju, skaistu un informācijas ietilpīgu prezentāciju, un vienkārši labvēlīgu gaisotni informācijas sniegšanas laikā.

Informāciju sagatavoja;

Pedagogs karjeras konsultants