Uzvara fotokonkursā #Art4RightsDaugavpils

                  Grīvas apkaimē, pie Laucesas upes ietekas Daugavā uzstādīts jauns vides objekts – lielie burti, kas vaido vārdu “Daugavpils”. Daugavpils valstspilsētas pašvaldība īsteno projektu “Art4Rights – Piešķirt vietai otru elpu – Iekļaujoša publiskā māksla – Pilsoniskās līdzdalības veicināšana un ES pamattiesību saglabāšana”. Viena no galvenajām projekta aktivitātēm ir, īstenojot iekļaujošas publiskās mākslas akciju, piešķirt jaunu elpu kādai aizmirstai kultūrvietai Daugavpils pilsētā un atdzīvināt to, piesaistot iedzīvotāju. Jaunā vides objekta mērķis ir aktualizēt Eiropas Savienības pamatvērtības un mākslas aktivitāšu nozīmi pilsoniskās līdzdalības veicināšanā.
            Pašvaldība aicināja daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt jauno vides objektu, iemūžināt to fotogrāfijās un piedalīties fotokonkursā. J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskolas skolēniem iepatikās šī ideja un viņu fotogrāfijas uzvarēja fotokonkursā nomunācijā “Facebook foto ar kuplāko ģimenes/draugu pulku”.

Informāciju sagatavoja
skolas bibliotekāre
Tatjana Jevstafjeva-Aksjuta
 
 
 
Copyright © 2023 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola