Daugavpils pilsētas vizuālās mākslas skolotāju ekskursija uz Saules skolas telpām

          13.aprīlī vizuālās mākslas metodiskā vadītāja Nataļja Izulena kopā ar pilsētas skolu vizuālās mākslas pedagogiem un māksliniecēm apmeklēja mūsu pilsētā vienu no skaistākajām un modernākajām ēkām – jauno Saules skolas ēku. Pedagogiem bija iespēja viesoties dažādās skolas telpās, iepazīties ar skolu un ar tās jaunajām,  modernizētajām tehnoloģijām, kuras palīdz skolēniem izpildīt mūsdienīgus darbus.  Tēma – studentu konkursa darbu izstāde – vides dizains.

          Saules skola ir labs piemērs skolu skolēniem, kādā līmenī ir jācenšas sevi pilnveidot mākslas jomā.

          Neslinkosim, bet gan būsim centīgi, pacietīgi, drosmīgi un radoši, lai izveidotu pasakaini skaistu nākotni savām rokām.

Paldies Saules skolas direktorei I.Kokinai par iespēju būt klāt.

Informāciju sagatavoja:

Vizuālās mākslas skolotāja

Natālija Mihailova

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola