Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros tiešsaistes nodarbība “Nofilmē savu filmu!”

23. novembrī J. Raiņa Daugavpils 6.pamatskolas 1.-2. klašu skolēni apmeklēja tiešsaistes nodarbību “Latvijas Skolas somas” programmas projekta “Interaktīva mācību filmu studija skolēniem “Nofilmē savu filmu!”” ietvaros, ko īsteno biedrība “Mūsdienu kultūras centrs “Kultkom””.

1.-2. klašu skolēni runāja par filmām, kādas filmas pastāvēja agrāk un ka eksistēja melnbaltas filmas, ieguva pamata zināšanas filmēšanā. Kultūras centra “Kultkom” producente Marta Bite skolēniem parādīja, ka filmu uzņemšana ir tik tiešām aizraujošs, izglītojošs un izklaidējošs process.

Marta Bite parādīja filmēšanas studiju, kura ir aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku, lai nofilmētu aizraujošu filmu telpā. Mūsdienu tehnoloģijas dod iespēju nofilmēt filmu, kas norisinās jebkurā vietā un laikā, filmēšanā izmantojot zaļo ekrānu un montāžā nomainot darbības fonu.

Informāciju sagatavoja skolotāja J. Giņko