Skola saņem Eiropas Kvalitātes sertifikātu par eTwinning projektu “The Story Cubes Tell..”

Katru gadu veiksmīgākie eTwinning projekti visā Eiropā tiek apbalvoti ar eTwinning Eiropas kvalitātes sertifikātu. No Latvijas eTwinning Eiropas kvalitātes sertifikātu saņem 49 projekti (58 sertifikāti), kas īstenoti iepriekšējā mācību gadā. Projektus īstenoja 47 pedagogi no 33 izglītības iestādēm.

J.Raiņa Daugavpils 6.pamatskola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu par lielisko darbu ar eTwinning projektu “The Story Cubes Tell…”. Paldies 3.a klases skolēniem, vecākiem un skolotājai Margaritai Stankevičai par veiksmīgu sadarbību! Mūsu kopīgs darbs un mūsu skola ir atzīta visaugstākajā Eiropas līmenī.

Vairāk informācijas šeit

logo_1