eTwinning projekta “THE STORY CUBES TELL” klucīši un pasaka

eTwinning projekta “THE STORY CUBES TELL” ietvaros tika izveidoti stāstu klucīši. Skolēni no J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas, Ukrainas un Rumānijas sadalīja tēmas, uzzīmēja zīmējumus, ievietoja tos uz klučiem projekta platformā TwinSpace, katra komanda tos izdrukāja un salīmēja.   

Mūsu skolas 2.a klases skolēni zīmēja pasaku varoņus un dažādas vietas, kur tie var atrasties. Skolēni no Ukrainas izveidoja klucīšus ar dzīvniekiem un dažādiem priekšmetiem, ko varoņi var izmatot. Divas komandas no Rumānijas uzzīmēja burvju instrumentus, ēdienus, laika apstākļus un pārvietošanas iekārtas.

Pirmdien, 26.aprīlī 2.a klases skolēni ZOOM stundā ar skolas bibliotekāres palīdzību mest klucīšus, sacerēja savu pasaku “Zaķis un burvis” un uzzīmēja tai ilustrācijas. Skolēniem ļoti patika šī stāstu sacerēšanas metode un viņi labprāt izlasītu citus projekta dalībnieku pasakas.

Maijā tiek plānots tiešsaistes pasākums, kurā visas četras projekta grupas kopīgi sacerēs vienu pasaku un izveidos e-grāmatu.

Informāciju sagatavoja

skolas bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2021 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola