Valentīndienas apsveikuma kartītes

No 09.02.21. – 14.02.2021 J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā norisinājās vizuālās mākslas konkurss “Valentīndienas apsveikuma kartīte.” Konkurss tika organizēts Valentīndienas svētku ietvaros. Šobrīd visi vēlas vairāk siltuma, gaismas, labestības, mīlestības un labā vēlējuma. Šī konkursa mērķis ir apvienot skolēnus savā radošajā darbībā, vairot siltuma jūtas, apvienoties cilvēkmīlestībā, kā arī popularizēt šos sirsnīgos svētkus. Katrs pa labam pilienam rada skaistu labestības okeānu!

Konkursa uzdevums izveidot krāšņu apsveikuma kartiņu. Skolēni piedalījās konkursā ar prieku, tika iesūtīts daudz skaistu un interesantu darbu. Visus darbiņus varēsiet apskatīt galerijā.

Paldies visiem dalībniekiem un viņu vecākiem par atbalstu un motivāciju, ceru, ka Jums būs patiess prieks un gandarījums par padarīto darbu!

Mīlestība ir lēnprātīga,
Mīlestība ir laipna,
Tā neskauž,
Mīlestība nelielās,
Tā nav uzpūtīga.
Tā neizturas netikli,
Tā nemeklē savu labumu,
Tā neapskaišas,
Tā nepiemin ļaunu.
Tā nepriecājas par netaisnību,
Bet priecājas par taisnību.
Tā apklāj visu, tā tic visu,
Tā cerē visu,
Tā panes visu.