SPORTO VISA DAUGAVPILS

              Akcijas SPORTO VISA DAUGAVPILS ietvaros  12.martā mūsu skolā notika neparastas sporta stundas.

              Lai motivētu jauniešus piedalīties Daugavpils pusmaratonā, Daugavpilī uzsākta kampaņa «Sporto visa Daugavpils!». Bija paredzēts, ka līdz marta beigām ievērojami sportisti, pazīstami iedzīvotāji un sabiedriskie darbinieki apmeklēs savas bijušās skolas, lai popularizētu šo pasākumu. 

            Futbola stunda 9.a klasē notika kopā ar futbola treneri Juriju Sokolovu, BFC DAUGAVPILS komandas spēlētājiem, VUGD Latgales reģiona brigādes komandiera vietnieku Dmitriju Karpovu un Daugavpils Inovāciju centra vadītāju Kristīnu Valaini. Viņi  iepazīstināja mūsu skolēnus ar savu mīļāko sporta veidu praktiski. Jurijs Sokolovs rādīja savas iesildīšanās aktivitātes, veica jautras stafetes un aizraujošu futbola spēli.

           Boksa stunda 11.a klasē notika kopā ar boksa treneri Vladislavu Sokolovu un Alekseju Fatičevu, un Daugavpils Inovāciju centra vadītāju Kristīnu Valaini. Stundā treneri parādīja speciālus boksa vingrinājumus pāros, veica nelielu spēka treniņu un stiepšanās vingrinājumu demonstrējumu.

          Skolēniem bija iespēja veikt interesantas fiziskās aktivitātes  mācību dienas vidū un gūt enerģiju turpmākām mācībām.

          Paldies organizatoriem par lielisko pasākumu!

Informāciju sagatavoja

Tatjana Bondere, sporta skolotāja

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola