SKAĻĀS LASĪŠANAS FINĀLS

21.februārī uz bērnu bibliotēku “Zīlīte”, kas ir Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle, devās 6.a klases skolniece Jelizaveta  Antāne ar atbalstītājiem no savas klases. Tur  notika  Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizētās Skaļās lasīšanas sacensības Daugavpils reģiona 5. – 6. klašu audzēkņiem fināls.  Katrs no vienpadsmit dalībniekiem apsēdās īpašā krēslā un izteiksmīgi lasīja fragmentu no sev tuvas, interesantas grāmatas. Anastasija lasīja fragmentu no A.Manfeldes grāmatas “Kurš no mums lidos?”, ko viņa sagatavoja kopā ar skolotāju Birutu Podvuisku. Kamēr žūrija skaitīja iegūtos punktus, pasākuma dalībnieki noskatījās video par to, kā aktieri ierunā animācijas filmas varoņu tekstus un piedalījās dažādās runas spēlēs. Skolēni varēja arī uzdot jautājumus pagājušā gada sacensību uzvarētājai par redzēto un izjusto sacensību lielajā finālā Nacionālajā bibliotēka Rīgā.

Informāciju sagatavoja

Iveta Vasitova

latviešu valodas un literatūras skolotāja

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola