Fotokonkurss “Mana zeme skaistā”

Šajā mācību gadā J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas skolēni piedalījās nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” īstenotajā projektā “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkursā ”Mana zeme skaistā””. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Fotokonkursa ietvaros skolēni uzņēma Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un fotoaparātus. Konkursa projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv skolēniem bija iespēja ievietot savu attēlu. Mājaslapas apmeklētāji balsoja par labākajiem attēliem.

Konkursā 1.vietu ieguva mūsu skolas skolnieces – Julianna Baranovska 11.a klase, 2./3.vietu – Natālija Radionova 9.a klase un 2./3.vietu – Jūlija Ivanova 9.b klase.

Konkursa organizatori dāvināja mūsu skolai šo skolēnu darbus kā foto gleznas, lai būtu iespēja demonstrēt tos plašākai sabiedrībai, ienesot valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem.

Skolēnu nelielo fotoizstādi var apskatīt skolas 3.stāva foajē.

Informāciju sagatavoja:

bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2020 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola