ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMI NO “SKOLAS SOMAS”

Tuvojas Ziemassvētki, un katra sirds ir pilna ar mieru, mīlestību un brīnumu gaidām. Skolā pēdējā pirmssvētku nedēļā bērni mācās bez grāmatām, pavadot stundu laiku aizraujošās aktivitātēs. Sākas laiks, kad centīgas mācīšanās vietā parādās patīkamas rūpes par dāvanām.

Prieks ir saņemt dāvanas, un prieks ir dāvināt. Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas 5.–6.klašu skolēni piedalījās dāvanu radīšanas meistardarbnīcās.

Amatnieki Agra un Varis Vilcāni novadīja mūsu skolēniem praktisko nodarbību  ziemassvētku ziepju vārīšanā. Skolēni darbojās radoši, ar lielu interesi un siltām domām par saviem tuviniekiem, kam gatavoja šīs dāvaniņas.

Sagatavoja: Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” koordinatore

Ludmila Kondrašova-Lutinska

Copyright © 2019 J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola