Skaļās lasīšanas sacensības 1.posms

Ar 2017. gada septembri visā Latvijā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra iniciatīvu pirmo reizi tiek uzsākta 5.-6. klašu audzēkņu Skaļās lasīšanas sacensība.

Ideja par kampaņas rīkošanu ir aizgūta no Nīderlandes, kur konkurss norisinās jau 25 gadus, iesaistot katru gadu ap miljonu skolēnu.

Lasīšanas sacensības tiek rīkotas, lai veicinātu bērnu interesi par lasīšanu un grāmatām, un tās norisināsies 3 kārtās – vietējā skolas (bibliotēkas) līmenī, reģiona pusfinālā un nacionālajā finālā.

Šogad J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola tajās piedalās jau otro reizi. 13. decembrī 5.un 6.klašu skolēni piedalījās Skaļās lasīšanas sacensībā skolā: Diana Galkina 5.a, Anastasija Minkeviča 5.a, Jelizaveta Antāne 5.a, Emīls Žalnerčiks 5.b, Viktorija Kapustina 5.b.

Reģionālais fināls notiks 2019.gada februāra vidū un mūsu skolu pārstāvēs Anastasija Minkeviča (5.a klase). Novēlam viņai veiksmīgu uzstāšanos!

Latviešu valodas un literatūras skolotāja

Margarita Hroloviča