eTwinning projekts “THE STORY CUBES TELL” ir noslēdzies

png-clipart-etwinning-europe-school-teacher-education-school-text-logo

Mācību gada pirmspēdējā dienā, 28.maijā, notika tiešsaistes pasākums, kurā piedalījās mūsu skolas 2.a klases skolēni un divas klases no Rumānijas skolas Liceul cu Program Sportiv – Botosani.

Šis pasākums vēlreiz pierādīja, ka šajā pasaulē viss ir iespējams, vajag tikai gribēt. Neskatoties uz to, ka mūsu skolēni mācās attālināti, bet Rumānijā uz pasākuma sākumu plosās vētra, kā rezultātā skolā tika pārtraukts interneta savienojums, skolēni tomēr tikās ZOOM platformā. Pasākuma laikā skolēni (Latvijas gadījumā – skolas bibliotekāre) meta jau iepriekš kopīgi sagatavotus stāstu klucīšus un sacerēja pasaku. Mūsu skolēni sacerēja sākumu, Rumānijas skolēni – turpinājumu un nobeigumu.

Pasākuma beigās visi skolēni šai pasakai izvirzīja savas nosaukuma versijas. Visas versijas tika ievietotas google veidlapā un notika balsošana. Pēc balsošanas rezultātiem, pasakai ir izvelēts nosaukums: „Draugu ceļojums”. Skolēni izveidoja šai pasakai krāšņas ilustrācijas. Visi projekta laikā izveidotie stāsti, pasakas un ilustrācijas ir izvietoti e-grāmatā.

Šis projekts iemācīja bērniem sadarboties, nebaidīties uzstāties kameras priekšā, veicināja skolēnu iztēli un radošo darbību, rosināja mācīties angļu valodu un uzdrošināja stāties priekšā pastāstot par sevi svešvalodā. Skolēniem ļoti patika stāstu sacerēšana izmantojot stāstu klucīšus, viņiem bija ļoti interesanti paskatīties uz vienaudžiem no citām valstīm un sadarboties ar viņiem.

Informāciju sagatavoja

skolas bibliotekāre T.Jevstafjeva-Aksjuta

Copyright © 2022 J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskola