“Glass Point” radošā un praktiskā nodarbība

2022.gada 12. aprīlī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Daugavpils J. Raiņa 6. pamatskolas 5.-6. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties SIA “Stikla māja” studijas “Glass Point” radošajā un praktiskajā nodarbībā “Iepazīsti stikla mākslu”. Skolēniem pastāstīja par stiklu, tā īpašībām, daudzveidīgām apstrādes iespējām. Skolēni noskatījās īsfilmu, par to, kā top dažādi stikla priekšmeti un atbildēja uz jautājumiem par stiklu un to apstrādi.
Nodarbības laika skolēni izgatavoja dekorus no krāsainām stikla loksnēm, kombinējot tos uz iepriekš sagatavotas stikla pamatnes sirds veidā.
Skolēnu izgatavotie dekori ceļos uz stikla kausēšanas krāsni. Kausēšanas process notiks stikla studijas”Glass Point” darbnīcā- stikla kausēšanas krāsnī 800 grādos. Skolēni saņems gatavus darbus 2 nedēļu laikā.

Skolotāja Jeļena Giņko