Atvērto durvju diena Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā

8.aprīlī J. Raiņa Daugavpils 6.pamatskolas 9.a klases skolēni apmeklēja atvērto durvju dienu Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā.

Laiks aizritēja nemanot, jo aktivitāšu bija daudz! Skolēniem bija iespēja iepazīties ar plašu vidusskolas profesiju programmu piedāvājumu. Atvērto durvju dienas laikā bija iespēja satikt audzēkņus un mācībspēku, piedalīties dažādās praktiskajās aktivitātēs un uzzināt vairāk par uzņemšanas nosacījumiem.

Skolēni gatavoja burgerus un biskvīta kūkas ar krēmu, minēja galda piederumu nosaukumus un gatavoja saldus kokteiļus.

Paldies Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai par interesantām aktivitātēm un par iespēju skolēniem iejusties dažādu profesiju lomā.

Skolotāja Jeļena Giņko