Joku diena 2022

“Paskaties, tev mugura balta!” ”April, april!” – un smieklu vētra pa visu klasi! Kurš gan nav piedzīvojis šo jautrību?

Joku diena 1. aprīlī ar jautrām izdarībām tiek svinēta jau vairākus gadsimtus dažādās pasaules malās. J. Raiņa Daugavpils 6. pamatskolas 1.-4. klašu skolēni arī svinēja “Joku dienu”.

Skolēni piedalījās 3 aktivitātēs. Pirma aktivitāte Atbildi uz jautājumiem loģiski un ar humoru.

Skolēni cenšas parādīt savu erudīciju un humora izjūtu.

Otras aktivitātes laikā skolēni parādīja dažādus dzīvniekus, izmantojot pantomīmu. Beidzot, katra klase no plastilīna izveidoja neeksistējošo dzīvnieku.

Par dalību un radošumu skolēni saņēma diplomus un medaļas dažādas nominācijās.

Paldies skolas pašpārvaldei un pašpārvaldes vadītājai Jeļenai Giņko par pasākuma organizēšanu.

Paldies skolas bibliotekārei Tatjanai Jevstavjevai-Aksjutai par diplomu un medaļu izveidi.

Paldies skolēniem un klases audzinātājām par atbalstu un radošumu!

Skolotāja Jeļena Giņko